Fethiye Sunset Beach Club'da satılık yazlık

2 Yatak Odalı - Daire - Fethiye Sunset Beach
Ev Kodu :  SL18

Harita Gösterimi

Fethiye'de denize sıfır ve özel plajı bulunan Sunset Beach Club sitesinde, merkeze yakın, havuz başında deniz manzaralı dubleks 2+1 yazlık

 

Fiyat: 236.000 EUR

 

Dubleks (orta kat ve çatı katı) daire, 2 yatak odası, 2 banyo (biri ebeveyn banyosu), salon, mutfak

 

Net iç kullanım alanı 82 m2 (+ teras ve balkonlar 18 m2)

 

Özel plaj, deniz manzarası, sitede yüzme havuzları

 

Site

 

Denize sıfır be özel plajı bulunan Sunset Beach Club sitesinde ayrıca; çok sayıda yüzme havuzu ve çocuk havuzu, su sporları imkanı, hamam, spa ve masaj salonu, Wi-Fi internet, süpermarket, restoran, kafe ve bar bulunuyor.

 

İçerisinde 1+1 daireden 5+1 müstakil villaya kadar farklı tipte 250 civarı konut bulunan Sunset Beach Club sitesinde 24 saat site güvenliği özel güvenlik şirketi tarafından sağlanmaktadır.

 

MESAFE BİLGİLERİ

 

Havaalanı: Dalaman Havalimanına 48 km; 40 dakika mesafede

 

Plajlar: Sunset Beach Club Fethiye sitesinin önünde siteye ait özel plaj bulunuyor.

 

Merkez: Çalış merkezine 600 metre; 10 dakika yürüyüş mesafesinde

 

Fethiye merkez: 5 kilometre; araç ile 8-10 dakika, dolmuş veya belediye otobüsü ile 15-20 dakika mesafede

 

Marketler: Site içerisinde süpermarket var. Diğer yerel süpermarketler ve hipermarketler ise 500 ila 1500 metre mesafede

 

Şehir içi Ulaşım: Sitenin önünden her 5 dakikada bir Çalış - Fethiye minibüsleri geçiyor. Bu minibüslerle Fethiye’ye

kolaylıkla ulaşabilir, dilerseniz oradan da diğer minibüs hatlarıyla Ölüdeniz, Kayaköy, Hisarönü, Saklıkent, Dalyan, Göcek, vb. yerlere ulaşılabilir.

 

Yerleşim Yeri Bilgileri

 

Fethiye bölgesi

 

Tatile gelen herkesin “tam yaşanacak yer” dediği ve önemli bir kısmının da yaşamaya karar verdiği Fethiye; tüm Ege ve Akdeniz sahil şeridinde, aşırı yapılanmaya karşı doğal özelliklerini en iyi korumuş tatil beldesidir. Bu özellik hem merkezinde hem de kapsadığı tüm diğer beldelerde geçerlidir.

 

Fethiye merkez

 

Yeşil alanlar, parklar, kafeler ve restoranlarla süslenerek başarılı bir şekilde yeni düzenlenen uzun sahil bandı, otantik Paspatur çarşısı, benzerini tecrübe edemeyeceğiniz bir akşam yemeği için Balık Pazarı, denize sıfır restoran ve kafeleri, ister sakin ve huzurlu ister hareketli ve eğlenceli vakit geçirebileceğiniz farklı demlerdeki mekanları ve 2014 yılında açılan AVM’sinde çok keyifli vakit geçireceksiniz.

 

İster yerli ister yabancı olsun özellikle ailelerin tercih ettiği butik yaşam yeri olan Fethiye’miz ayrıca etrafındaki çok sayıda farklı plajları, tarihi ve doğal yerleri ile de son derece renkli huzurlu ve keyifli bir yerdir.

 

Çalış Plajı

 

Fethiye’nin merkezine en yakın plaj ve yerleşim yeri olan Çalış Plajı, bölgedeki en gözde turizm beldelerinden biridir. Ölüdeniz’de denize 2000 metreye kadar ev yapılmasına izin verilmediği için, denize sıfır veya yakın konutlar Çalış Plajında yoğunlaşmıştır. Muhteşem deniz ve gün batımı manzaralarıyla ünlüdür. 2000 metrelik kumlu plajı boyunca uzanan yürüyüş yolunda çok sayıda restoran, bar, kafe ve diğer mağazalar bulunuyor. Fethiye’ye çok yakın; sadece 5 kilometre mesafede olmasına rağmen ayrı bir yerleşim yeri haline gelen Çalış; tüm deniz ve su sporları, Aquapark, günlük deniz ve kara turları, deniz taksi gibi hem dinlendiren hem de eğlendiren çok çeşitli özellikleriyle, aileler için en uygun tatil merkezlerinden biridir.

 

Ölüdeniz

 

Türkiye’nin en güzel plajı ve dünyanın en güzel 4ncü plajı seçilen Ölüdeniz’in yerleşim yeri olan Ovacık, özellikle 2004 yılından itibaren çok sayıda inşa edilen villalar ve siteler ile oldukça büyümüş ve önemli bir yerleşim yeri haline gelmiştir.

 

Ovacık

 

Ölüdeniz’de denize 2000 metreye kadar ev yapılmasına izin verilmediği için Ölüdeniz bölgesindeki tüm yazlıklar, plajın 2 kilometre yukarısından itibaren başlayan Ovacık bölgesinde bulunmaktadır. Bu nedenle Ölüdeniz bölgesinde konut için tek alternatif bu bölgedir. Özellikle müstakil havuzlu yazlıklar açısından zengindir.

 

Hisarönü

 

Ovacık bölgesinin merkezi olan Hisarönü; şık restoranları, barları, kafeleri, renkli ve ışıklı caddeleri, oyun, eğlence ve alışveriş merkezleri ve hareketli gece hayatıyla dünyaca tanınmış bir tatil merkezi haline gelmiştir. Portföyümüzdeki özel havuzlu villaların büyük çoğunluğunun bulunduğu Ovacık, ayrıca nemsiz ve nispeten serin sağlıklı dağ havası ve çok ferah coğrafi yapısıyla da ünlüdür.